statystyka
Blog > Komentarze do wpisu
KRÓLICZE USZY, WERSJA EKONOMICZNA

Uwaga, uwaga! Wiadomość dla wszystkich tych, którzy tak jak ja zwariowali na punkcie króliczych uszów z jesiennej kolekcji Louisa Vuittona! Jeśli wciąż pragniesz tego jakże charakternego akcesorium, a nie masz niestety: 1. wystarczająco odpornej karty kredytowej, 2. cienia zdolności do do-it-yourself --- pędź ile sił w nogach do Topshopu, który postanowił zaradzić frustracji biedniejszych i mniej uzdolnionych faszionistek. Ja mam zamiar przynajmniej przymierzyć. Ba, nawet kupić! Czy jednak odważę się wyjść w tych uszach z domu, to już zupełnie inna historia ;-)

topshop-louis vuitton bunny ears

via refinery29.com

Dla ciekawskich - krótki film nakręcony podczas prac nad kampanią (z Madonną w roli głównej) promującą jesienną kolekcję LV. Marc Jacobs opowiada w nim m.in. o tym, skąd wziął się pomysł na królicze uszy w kolekcyjnych stylizacjach. Projektant zdradza także, że ubrania jako takie nie mają dla niego znaczenia. Ważna jest osoba, która je nosi, powołując tym samym do życia i nadając charakteru. Niby oczywistość, niby znamy to na pamięć. Moim skromnym zdaniem nie zaszkodzi sobie jednak przypomnieć o tej prostej prawdzie raz na czas.

piątek, 15 stycznia 2010, heike_kitsch

Polecane wpisy

Komentarze
2010/01/15 23:18:32
tak z ciekawości, ile kosztują? :)
-
2010/01/15 23:49:14
@falszkafoka: O ile się nie mylę, coś około 20 funtów. Jak na warunki brytyjskie - cena znośna. Na polskie już trochę mniej. Choć muszę przyznać, że warszawski TS czasem miło zaskakuje cenami - jakiś przyjazny przelicznik chyba stosują :)
-
harel
2010/01/17 11:15:31
A ja proponuję odwiedzenie sklepów/stoisk z przebraniami karnawałowymi. Tam uszy królicze (kocie, mysie) kosztują znacznie mniej, ponieważ nie stanowią kopii z wybiegów, tylko kontynuację wieloletniej karnawałowej tradycji :-). No i jeszcze ogonki często są w zestawie :-))).
-
Gość: Maszketnik, *.173.6.161.tesatnet.pl
2010/01/23 11:58:20
Dla fanów uszu króliczych: teledysk Robbiego Williamsa "You know me" ;) (do zobaczenia na youtube)
-
2010/01/25 14:41:29
fajne sa też uszy myszy z czerwoną kokardką;) marzę o takich
-
stylistka2009
2010/01/26 11:55:25
szeroka paleta takich uszu jest też w...sex shopach :) Tylko się nie śmiejcie:)) ceny są bardzo przystępne, sprzedawane w różnych zestawach np. uszy, mucha i ogonek ;) Ogólnie można dostac tam ciekawe dodatki, niekoniecznie budzące seksulane skojarzenia,
-
2010/01/26 14:22:24
@harel: Jak zwykle przychodzisz z odsieczą portfelom zdesperowanych faszionistek :) No i masz racje (też jak zwykle :) - takie sklepy i stoiska mogą być kopalnią interesujących dodatków. Ja mam jeszcze ochotę na maski - kocie, królicze i inne. No i pretekst się znajdzie do takich zakupów - w końcu jest karnawał!

@Maszketnik: WOW, Robbie jako BIAŁY KRÓLIK z Alicji! Uroczy. Dzięki za wskazowkę!

@5biedronka: Takie też mi się podobają, a jakże. Obawiam się jednak, że jestem akcesoriowym tchórzem - w myszowych uszach na pewno nie odważyłabym się zmierzyć ze światem zewnętrznym, eh...

@stylistka2009: Ha, nie wpadłabym na to! Już wiem, gdzie pomaszeruję przy najbliższej wyprawie na zakupy (-: