statystyka
niedziela, 31 maja 2009
ANJA RUBIK, NATASHA POLY i ZACZAROWANY PARYŻ (VOGUE PARIS JUNE/JULY 2009)

anja rubik

W czerwcowo-lipcowym numerze francuskiego Vogue czeka na nas rewelacyjny edytorial wystylizowany przez Emmanuelle Alt i uchwycony mistrzowską ręką Terry'ego Richardsona. Paryż to miejsce niezwykłe, zaczarowane, o czym mniej lub bardziej udolnie przekonują nas twórcy światowego kina. Jednak by miasto nad Sekwaną otworzyło przed nami swe magiczne podwoje, potrzebujemy dwóch rzeczy: wysokich obcasów i odrobiny przewrotnej wyobraźni. Anja Rubik i Natasha Poly bez wątpienia nie mogą narzekać na brak któregokolwiek z tych składników. Filiżanka kawy w ulicznej kawiarence? Proszę bardzo, ale wyłącznie w kreacji couture! Zwariowane pozy z Wieżą Eiffla w tle? Nie ma sprawy, pod warunkiem, że mamy na sobie cekinowe szorty i całe mnóstwo grubaśnych bransoletek we wściekłych neonowych kolorach. Do tego trzeba nam jeszcze tylko szczypty prawdziwego romansu, w który rzucamy się przyodziane niemal wyłącznie w obszerną męską koszulę i samonośne pończochy, a także szaleńczego biegu do autobusu, którego drzwi zamkną się nam przed samym nosem. A kiedy rozpada się deszcz i wiatr powygina naszą parasolkę we wszystkie możliwe strony, możemy się pocieszyć myślą, że takie rzeczy zdarzają się nawet nieziemskiej Anji R. :)

anja rubik

Źródło: Fashion Gone Rogue

15:59, heike_kitsch , edytoriale
Link Dodaj komentarz »
ETHEREAL

1. lekki, pełen powietrza, nieistniejący; // 2. wyjątkowo delikatny, czysty, nieskazitelny; // 3. niebiański, nieziemski, nie z tej ziemi.

Źródło: fashion156.com

15:36, heike_kitsch , edytoriale
Link Dodaj komentarz »
piątek, 29 maja 2009
DOSŁOWNOŚĆ I UKRYTY SENS

Jak stworzyć przekonującą, lecz niezbyt dosłowną reklamę pakietu programów komputerowych do edycji obrazów i dźwięków? Zdaniem firmy Adobe wystarczy udostępnić te programy różnym artystom i poprosić ich o to, by za ich pomocą stworzyli COŚ :) Sposób prosty, ale działa znakomicie, czego dowodem jest krótki film prezentowany poniżej. Le Sense Propre to urokliwie surrealistyczny portret dnia z życia małej dziewczynki. Mnie wprawił w zachwyt i znakomity humor, czego i Państwu życzę :)

Le Sense Propre/Adobe CS4. Reżyseria: Cisma. Agencja: Goodby, Silverstein & Partners.

NOC i DZIEŃ

Źródło: nast-magazine.fr

21:26, heike_kitsch , fotografia
Link Dodaj komentarz »