statystyka
czwartek, 16 kwietnia 2009
Katherine Squier

Źródło zdjęć: Katherine Squier.

12:11, heike_kitsch , fotografia
Link Dodaj komentarz »
Och.. OCHNIK!?!

Wraz z nadejściem wiosny (a może nawet wcześniej) eksplodowała we mnie potrzeba zaopatrzenia mojej szafy w szereg przedmiotów w jasnych kolorach, ze szczególnym uwzględnieniem pudrowego różu, a jakże. Na szczycie mojej pastelowej listy zakupów znalazło siętylko pozornie niesprecyzowane hasło 'torba'. Wiedziałam o niej tyle, że miała być różowa lub jasnoszara; wykonana z naturalnej skóry (coby jej rączki nie naderwały się po kilku tygodniach użytkowania); nie za mała, nie za duża, bez wątpienia pojemna; prosta, ale przykuwająca uwagę; do ręki i na ramię, a najlepiej też przez :) Mission impossible? Otóż nie, choć łatwo nie było. Moje wymarzone, choć wcześniej niezwizualizowane szaro-różowe cudo czekało na mnie w salonie Ochnika, wyposażone w zniewalający zapach i uroczą podszewkę w kolorowe paseczki. Och!

 

 

01:05, heike_kitsch , zakupy
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 kwietnia 2009
RUBIK. ANJA RUBIK.

'Suggestions' to comiesięczy dodatek do włoskiego Vogue. Jego kwietniową edycję zdominował obszerny edytorial prezentujący Anję Rubik jako.. superszpiega! Mimo ciągłego niebezpieczeństwa związanego z życiem na celowniku, piękniejsza wersja James'a Bonda wygląda olśniewająco bez względu na okoliczności - czy to wyciskając z siebie siódme poty na siłowni, czy też zajadając się makaronem w chińskiej knajpie. A wszystko to na - oczywiście - ekstremalnie wysokich obcasach. Porażający efekt potęgują piękne kolory i rozedrgane, oniryczne oświetlenie, będące zasługą autorki zdjęć Ellen von Unwerth. Mata Hari może się schować ;)

Źródło zdjęć: thefashionspot

23:50, heike_kitsch , edytoriale
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 lutego 2009
Idealne dopasowanie

'Two of a kind' to pierścionek-tandem autorstwa holenderskiego projektanta Frederika Roijé. Pomysł na to oryginalne, wykonane z białej porcelany akcesorium był bardzo prosty: dwie połączone ze sobą obrączki, którymi należy przełamać się z ukochaną osobą. Utworzone w ten sposób pierścienie są całkowicie unikalne, a co najważniejsze - idealnie do siebie dopasowane i uzupełniające się nawzajem :)

Do nabycia tu. Na dostawę przed Walentynkami raczej nie można już liczyć. Myślę jednak, że bez trudu znajdziemy inny pretekst, by podarować naszemu Ktosiowi (i sobie :) ten niezwykły drobiazg.

Zdjęcie: Generate Design 

02:01, heike_kitsch , varia
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 stycznia 2009
All is full of... snow!

Niesamowity edytorial pochodzący z koreańskiej edycji Vogue Girl z grudnia 2005 roku. Autor zdjęć Oh Jung Seok stworzył klimat przywodzący na myśl teledyski pani Björk. Aż się chce, by śnieg padał i padał

Źródło zdjęć: flickr.com

 

PS: I jeszcze mały prezent dla fanów ekscentrycznej Islandki: amerykańki muzyk Dert wypuścił właśnie album zatytułowany Talk Strange, na który składa się 17 utworów stworzonych z bjorkowych remiksów i samplerów. Całość dostępna jest do bezpłatnego ściągnięcia tu.

20:48, heike_kitsch , edytoriale
Link Dodaj komentarz »
1 ... 16 , 17 , 18