statystyka
niedziela, 01 listopada 2009
MIĘDZY CZARNYM A CZERWONYM

Poniższe zdjęcie ma w sobie jakąś niesamowitą moc. Czarna sukienka, krwiście czerwone usta, jakby lekko potargane włosy, a gdzieś pomiędzy tym wszystkim - masywny naszyjnik. Całość precyzyjnie wyważona, perfekcyjna po prostu. Loan Chabanol w obiektywie Erica Traore, kampania biżuterii marki Baccarat.

Loan Chabanol by Eric Traore, Baccarat campaign

Zdjęcie via fgr.

sobota, 31 października 2009
HALLOWEEN wg ALEXY CHUNG

Można tak:

alexa chung

 

A można i tak:

alexa chung as a pumpkinalexa chung as a pumpkin

Źródło zdjęć: Getty Images via elle.com, tfs.

 

Którą opcję wybieracie, drodzy fani i nie-fani Alexy? :)

02:15, heike_kitsch , style heroes
Link Komentarze (2) »
piątek, 23 października 2009
LILY DONALDSON

Zdjęcia pochodzą z najnowszego numeru The Last Magazine. Jest to jedna z nielicznych publikacji poświęconych modzie, która ukazuje się w formacie gazetowym. Może takie parametry nie są zbyt poręczne i trudno się mieszczą do torebki, pozwalają jednak poszaleć z fotografiami i grafiką, które dzięki powiększeniu często robią niesamowite wrażenie na odbiorcy. Rzeczony magazyn można przejrzeć strona po stronie tu - co prawda w skali mikro, ale to i owo i tak da się dostrzec. Polecam także kliknięcie w zakładkę 'film'; znajduje się tam kilka miniprodukcji z pogranicza mody i sztuki, które naprawdę przyjemnie się ogląda.

Lily Donaldson The Last Magazine Fall 2009Lily Donaldson The Last Magazine Fall 2009Lily Donaldson The Last Magazine Fall 2009Lily Donaldson The Last Magazine Fall 2009

Zdjęcia: Maciek Kobielski

02:07, heike_kitsch , edytoriale
Link Komentarze (3) »
czwartek, 22 października 2009
LITTLE BOOTS

Victoria Christina Hesketh, czyli pani Małe Butki prosto z Wysp Brytyjskich. 'Robi' całkiem przyjemny dla ucha electropop. Tu www. Półgodzinny, legalny zestaw energetycznych dźwięków - tu. Życzę wszystkim dynamicznego czwartku!


little boots by bella howard

Zdjęcie: Bella Howard

02:16, heike_kitsch , muzycznie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 października 2009
SENNOŚĆ

Czy Wy także, drodzy Czytelnicy, tak macie jesienią, że moglibyście tylko spać, spać, spać..? Jeśli tak, to jak sobie z tym radzicie? Chętnie poznam, jeszcze chętniej - wypróbuję, niezawodny sposób na aktywizację umysłowo-fizyczną wbrew deszczom i wichurom. (Powiedziała ziewając.)

The Room of Insomnia by Yuanyuan Yang

Yuanyuan Yang, z serii 'The Room of Insomnia' (choć w moim przypadku powinno być raczej 'hipersomnia').

23:11, heike_kitsch , fotografia
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 19 października 2009
IDEAŁ

Slow And Steady Wins The Race CREAM BALLET FLATS

Slow And Steady Wins The Race, $105

22:32, heike_kitsch , chcę to!
Link Komentarze (2) »
sobota, 17 października 2009
PARTY MAKE UP!

Z okazji sobotniego wieczoru, kilka makijażowych inspiracji wyszperanych w portfolio Danieli Glunz - całkiem zdolnej pani fotograf rezydującej w Hamburgu. Ma być: wyraziście, fantazyjnie, kolorowo, bajkowo. Naturalną paletę zostawiamy na eskapady w świetle dnia :-)

DANIELA GLUNZDANIELA GLUNZDANIELA GLUNZDANIELA GLUNZdaniela glunz

23:07, heike_kitsch , make up
Link Komentarze (3) »
czwartek, 15 października 2009
W ZWOLNIONYM TEMPIE

Kolejny (który to już?) dowód na to, że do zrobienia czegoś ciekawego, inspirującego, nowatorskiego* potrzeba nie tyle olbrzymich nakładów finansowych, co... dobrego pomysłu ;-) Prawdziwie hipnotyzujące i do tego zabawne video do utworu "Luv (sic) pt 2" grupy Nujabes.

*) niepotrzebne skreślić

21:05, heike_kitsch , muzycznie
Link Komentarze (2) »
FOTOCODZIENNIK

Facefunter to blog doskonale znany każdemu szanującemu się wielbicielowi mody ulicznej. Nie wszyscy jednak wiedzą, iż nie jest to jedyny projekt jego autora. Równolegle do bloga streetstylowego, Yvan Rodic prowadzi także coś na kształt fotodziennika, gdzie codziennie publikuje serię zdjęć z miejsca, w którym obecnie przebywa. A że podróże to jego specjalność, różnorodność lokalizacji jest przebogata - od Nowego Jorku, przez Londyn, Paryż, Wiedeń, aż po Tel Aviv i Jerozolimę. Tematem zdjęć może stać się dosłownie wszystko, co przyciągnie oko Yvana - budynki, anonimowi przechodnie na ulicy, garderobione szczegóły, plakat na murze. Różnorodne obrazki zestawione razem składają się na portret danego miejsca wraz z jego unikalną atmosferą, której nie sposób uchwycić za pomocą pojedynczej fotografii. Z tej przyczyny każdy wpis to prawdziwa kopalnia inspiracji, często ukrytych tam, gdzie zupełnie się ich nie spodziewamy. Wystarczy tylko zerknąć.

yvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diaryyvan rodic aka facehunter visual diary

Źródło zdjęć: yvanrodic.blogspot.com

15:13, heike_kitsch , fotografia
Link Komentarze (2) »
sobota, 10 października 2009
COS, COS i COS

Moja miłość do COSa nie zna granic. Podlegają jej wszelkie kreacje tej marki: od ubrań, przez buty, torby, aż po najdrobniejsze twory biżuteryjne. Botki na koturnie na żywo prezentują się prze-bosko. Przed ich zakupem powstrzymała mnie jedynie wypchana po brzegi walizka (choć lubię sobie pomyśleć, że zaoszczędzenie 125 funtów zawdzięczam sile charakteru i zdrowemu rozsądkowi...).

COS accessories fall/winter 2009/2010

Źródło zdjęć: COS

01:42, heike_kitsch , ze sklepu
Link Komentarze (7) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18