statystyka
wtorek, 29 września 2009
DREAM ON

Naomi Campbell w słynnym płaszczu projektu Viktora & Rolfa z kolekcji jesień/zima 2008/2009 (bardzo udanej i bardzo inspirującej zresztą) to jedno z moich ulubionych zdjęć brytyjskiej modelki. Za obiektywem Mario Sorrenti. Życzę wszystkim dobrego dnia!

DREAM Naomi Campbell by Mario Sorrenti

12:33, heike_kitsch , modelki
Link Komentarze (2) »
niedziela, 05 lipca 2009
Z WIZYTĄ U DREE HEMINGWAY

Jak mieszka i co ma w szafie najnowsza muza Alexandra Wanga, Dree Hemingway? Japoński magazyn SPUR postanowił zaspokoić apetyt wszystkich ciekawskich i zorganizował w mieszkaniu Dree zwariowaną mini-sesję. Samo miejsce można opisać za pomocą czterech słów: bardzo białe i bardzo minimalistyczne. Tego samego nie da się jednak powiedzieć o przyprawiającej o zawrót głowy zawartości szafy panny Hemingway. A w niej: buty, duuużo butów (w tym niejedne Louboutiny!); ćwieki w każdej postaci i na każdej możliwej części garderoby; dzikie zwierzęce motywy; cekiny; mnóstwo cięźkiej, metalicznej biżuterii. I jeszcze wisienka na torcie, czyli plakat YSL na ścianie. To co, wpraszamy się do Dree na weekend? :)

dree hemingway for spur magazinedree hemingway for spur magazinedree hemingway for spur magazinedree hemingway for spur magazine

Źródło: tfs

02:12, heike_kitsch , modelki
Link Komentarze (2) »
piątek, 03 lipca 2009
CLAUDIA SCHIFFER JAKIEJ NIE ZNACIE

No dobrze, może tytuł jest nieco przesadzony, ale fakt faktem: poniższe zdjęcia Claudii nie pochodzą z 'oficjalnego obiegu' :) Fotografie wykonane przez Liz Collins w ramach pracy nad sesją dla Numero Tokyo z kwietnia 2009, nie trafiły niestety na łamy magazynu. Jednak szczęśliwie dla nas, jakimś sposobem wpadły w łapki Joanny z Fashion Gone Rogue. Podziwiajmy więc: oto kobieta, która moim zdaniem z każdym rokiem wygląda lepiej i lepiej!

Claudia SchifferClaudia Schiffer

02:04, heike_kitsch , modelki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 czerwca 2009
NATURALNIE

Sam/New York Model ManagementSam/New York Model Management

Źródło: New York Model Management/Sam

14:17, heike_kitsch , modelki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 16 kwietnia 2009
VOGUE US MAY 2009 - THE MODELS ISSUE

'The faces of the moment': Liya Kebede, Natalia Vodianowa, Anna Maria Jagodzińska, Isabeli Fontana, Lara Stone, Jourdan Dunn, Requel Zimmermann, Caroline Trentini i Natasha Poly, odmalowane obiektywem Stevena Meisela na potrzeby majowej okładki amerykańskiej edycji Vogue'a. Szczególnie cieszy obecność w tym jakże utytułowanym gronie Jagodzińskiej, dla której ta sesja stanowić będzie zapewne punkt zwrotny w karierze. Trzymamy kciuki!

A dla ciekawskich - praca nad powyższym edytorialem od kuchni :)

 


Źródło: style.com

PS: Obszerny i naprawdę wart lektury artykuł eksplorujący fenomen Meisela można przeczytać tu. A dla tych, którzy zamiast czytać (do tego po angielsku ;) wolą pooglądać sobie fajne zdjęcia - zbiór kilkunastu fotografii jego autorstwa. Mnie najbardziej podoba się Stella Tennant przyodziana w biały garnitur (Versus dla Versace), Agyness Deyn w roli dziewczyny pracującej oraz Coco Rocha jakby żywcem wyjęta z obrazu Vermeera. A Państwu? :)

13:45, heike_kitsch , modelki
Link Dodaj komentarz »