statystyka
czwartek, 30 lipca 2009
LUDZIE W LONDYNIE

...ubierają się ciekawie - może o tym zaświadczyć każdy, kto choć raz odwiedził brytyjską stolicę. Jako multikulturowa metropolia, Londyn mieni się tysiącem kolorów, stylów, trendów. To wlaśnie na londyńskich ulicach można podpatrzeć, co dopiero będzie modne. Przyklad? Gdy kilka lat temu przywiozłam sobie z Londynu pierwszą parę krotkich, ciemnobrązowych butków Ugg - złośliwym i żartobliwym komentarzom wśród moich znajomych nie było końca. Że od kiedy to wychodzę w kapciach z domu? Że chyba zapomnialam buty założyć... Dwa lata póżniej uggsy i inne emu (jak również rozliczne dosłowne ich kopie) masowo pokazały się także i na polskich ulicach. Jaki z tego wniosek? Ano taki, że warto obserwować londyńskie ulice, bo chadzają po nich żywe inspiracje, i to w niewyobraźalnej ilości i różnorodności. Kto nie ma czasu na wycieczkę nad Tamizę, nich sobie chociaż czasem zajrzy na bloga people in london. Jego autorka, Holly Falconer, ma nie tylko oko do wypatrywania stylowych indywidualności, ale także, jako profesjonalna pani fotograf, umie pstrykać niezłe zdjęcia. Dzięki temu jej dokumentacja stylu z londyńskich ulic jest prawdziwie przyjemna w odbiorze. Zresztą, sprawdźcie sami :)

people in london

Zdjęcie: peopleinlondon.wordpress.com

23:21, heike_kitsch , z ulicy
Link Dodaj komentarz »
środa, 01 lipca 2009
MAXI ĆWIEKI W WERSJI MULTI

Najlepsza wersja sukienki z ćwiekowym 'akcentem' (eufemistycznie mówiąc), jaką widziałam do tej pory. Dużo dużych, oby tylko symetrycznie rozłożonych - to jest TO! I tak jak na ogół nie przepadam za ubraniami z FCUK, tak tym razem poległam. Mam nadzieję, że kiedy w sierpniu wybiorę się wreszcie na urlop - a wybieram się do Londynu - znajdę taką kiecę czekającą na mnie w sklepiku na Oxford Street.

FRENCH CONNECTION FCUK STUDDED DRESS

Źródło: ksenia k.

02:24, heike_kitsch , z ulicy
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 czerwca 2009
i mieć TAKIE buty...

acne & ann demeulemeester black lace up sandals

Źródło: jakandjil.com

05:44, heike_kitsch , z ulicy
Link Dodaj komentarz »
TAK wyglądać

shiny trousers by garance dore

Aż otworzyłam buzię z zachwytu: cudowna, cudowna kobieta. Klasa, styl, szyk w najczystszej postaci. Mało tego: na świeżo i bardzo promiennie. Podoba mi się w tej pani absolutnie wszystko. A tu zbliżenie na buty i końcówki nogawek spodni, za które oddałabym wiele, bardzo wiele... Dobrego dnia życzę :)

PS: Możliwość podziwiania tych cudności zawdzięczamy oku, talentowi i aparatowi niezastąpionej Garance.

05:33, heike_kitsch , z ulicy
Link Komentarze (2) »
środa, 24 czerwca 2009
MĘŻCZYZNA IDEALNY

Dziś znów krótko i mało (ale za to jak!). Kiedy, kiedy, kiedy na naszych ulicach będzie można zobaczyć  t a k  ubranych mężczyzn? Mam oczywiście na myśli pana w białej koszuli, bo facetów ubranych jak ten z gazetami mamy pod dostatkiem, a styl 'na Włocha' (białe spodnie + superobcisła, kontrastująca - najlepiej czarna - góra) jakoś nigdy do mnie nie przemawiał.

milan fashion week

Zdjęcie: jakandjil.com

19:50, heike_kitsch , z ulicy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 czerwca 2009
NOGI GARANCE DORE...

...wyglądają dziś perfekcyjnie! Kto by pomyślał, że ucięte dresy mogą tak znakomicie komponować się z prostą, czarną marynarką, niebieską koszulą i botkami odsłaniającymi palce? Na pewno nie ja. A wprost napatrzeć się nie mogę na to zdjęcie i kusi mnie straszliwie, by też sobie urządzić DO IT YOURSELF DAY. Zaraz, zaraz, gdzie to ja położyłam nożyczki...?

garance dore

Źródłó: Garance Dore

16:00, heike_kitsch , z ulicy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 czerwca 2009
NA GÓRZE RÓŻE...

A na dole...? Nie, wcale nie fiołki, tylko najmodniejsze w tym sezonie szorty z gatunku acid-wash w towarzystwie wciąż niezwykle popularnych gladiatorskich sandałków. Prawda, że ładnie?

Źródło: citizencouture.com

16:42, heike_kitsch , z ulicy
Link Dodaj komentarz »