statystyka
poniedziałek, 14 grudnia 2009
OSZUKAŃSTWO W DOBRYM STYLU

Gdy Stella McCartney podejmuje się kolaboracji z odzieżową sieciowką, można mieć pewność, że efekty będą zachwycające. Dowód? Ano chociażby rewelacyjna kolekcja zaprojektowana dla H&M, linie ubrań i akcesoriów sportowych dla Adidasa oraz kolekcja ubranek dla dzieci powstała niedawno przy współpracy z GAPem. Tę ostatnią poszłam sobie obejrzeć do pobliskiego sklepu i - eeergh... - z największym trudem powstrzymałam się od desperackich prób wciśnięcia się w rzeczy stworzone z myślą o przedszkolakach (no bo jak można nie zakochać się w tym, tym lub w tym??!??). Z pewnym rozczarowaniem zmierzałam już do wyjścia, gdy moim oczom ukazał się wieszak pełen...

Gap (PRODUCT) RED™ Stella T

...Gap (PRODUCT) RED™ Stella T!!! Jak mogłam zapomnieć? Połowa dochodów z jego sprzedaży zasili konto fundacji walczącej z AIDS w Afryce. W odróżnieniu jednak od większości produktów z dobroczynnym celem w tle, t-shirt zaprojektowany przez Stellę ma w sobie mnóstwo uroku i subtelnego wyrafinowania. W połączeniu z nim nawet dżinsy z przetarciami zaczynają wyglądać jakoś bardziej szykownie (sprawdziłam!). A wszystko to za sprawą udanego zastosowania sztuczki zwanej z francuska 'trompe l'oeil' (='oszukać oko'). Idealne rozwiązanie na dni typu 'niewiemconasiebiewłożyć' - problem akcesoriów rozwiązuje się sam. Cena? Przystępna. No i jeszcze jeden, jakże istotny detal: stellowy t-shirt występuje w rozmiarach od XS do XXL! Mikołaj nie ma wyjścia: musi się wybrac do GAPa (-:

sobota, 14 listopada 2009
LUKSU_SOWA

Niewątpliwą zaletą posiadania szafy pełnej stosunkowo prostych ubrań w naturalnych kolorach jest nie tylko łatwość ich komponowania ze sobą, ale także możliwość folgowania sobie w kwestii oryginalnych czy wręcz zwariowanych dodatków. Dlatego gdybym mogła wypowiedzieć dziś jedno akcesoriowe życzenie, dotyczyłoby ono portfelika-sówki zaprojektowanewgo przez Kate Spade. Zakochałam się w tym uroczym i pełnych charakteru drobiazgu. Trzy rodzaje zamszu, lakierowana skóra naturalna, metalowy dziób, szklane oczy i podszewka w wielkie kropy - to by pomyślał, że jedna mała sowa może mieć w sobie tyle luksusu :-)

Kate Spade Sherwood Coin Purse

Sówkę na monety można nabyć tu (125$ - zamiłowanie do gadżetów ma swoje ciemne strony...). Wielbicielki większych okazów mogą pokusić się także o sowią torebkę, dodatkowo wyposażoną w rączkę i złote nóżki!

11:42, heike_kitsch , chcę to!
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 19 października 2009
IDEAŁ

Slow And Steady Wins The Race CREAM BALLET FLATS

Slow And Steady Wins The Race, $105

22:32, heike_kitsch , chcę to!
Link Komentarze (2) »